Monday, 15 June 2015

FREE THE DANCE 2015!! ALCHEMIA - KRAKÓW 18 -06 -2015

Free The Dance po raz pierwszy w 2015 !
MUZYKA TANIEC IMPROWIZACJA

18.06.2015
godz. 20:00
Muzyka:
Arvind Ganga (NL)
Onno Govaert (NL)
Tomek Chołoniewski
Wiktor Krzak

Taniec:
Monika Kiwak
Maria Mavridou (NL/GR)
Małgorzata HaduchAlchemia, ul. Estery 5, Kraków
Bilety na stronie Alchemii lub w dniu koncertu 20 zł
HELP ME TO CRASH (NL/PL) I GOŚCIE W KRAKOWIE
Po raz pierwszy w 2015 roku zapraszamy na wieczór improwizowanej muzyki i tańca współczesnego z cyklu Free The Dance , który od 2012 roku kuratoruje choreografka i tancerka Malgorzata Haduch.
Wieczór zapełni kilka występów międzynarodowych i krakowskich artystów. Usłyszymy długo oczekiwany duet na dwie perkusje w wykonaniu Onno Govaert z holenderskiego zespołu Cactus Truck wspólnie ze znanym polskiej publiczności muzykiem Tomkiem Chołoniewskim.
Niespodzianką wieczoru, a zarazem zmianą w programie, za co przepraszamy, będzie udział krakowskiej tancerki Moniki Kiwak, która spotka się na scenie z holenderskim gitarzystą Arvindem Gangą.

Wiktor Krzak , krakowski fagocista, zagra w duecie ze znakomitą tancerką Marią Mavridou. Będzie to ich kolejny wspólny występ w Krakowie - ich zaskakujący duet za każdym razem fascynuje publiczność.

Na koniec, po raz trzeci w Krakowie zagra zespół Help Me To Crash, w składzie Arvind Ganga, Onno Govaert, Maria Mavridou i Małgorzata Haduch. Ich krakowski występ odbywa się przy okazji zaproszenia na Festiwal Art of Improvisation we Wrocławiu. To niebywała okazja spotkać się w tym gronie szalonych improwizatorów! Serdecznie zapraszamy!
 
FREE THE DANCE to cykliczne wydarzenie muzyki i tańca improwizowanego, które łączy środowisko muzyczne i taneczne, poszukując nowych form improwizacji. Jest to niezależna inicjatywa artystyczna Małgorzaty Haduch i kontynuacja działalności Unfinished Company, grupy założonej przez Haduch w Amsterdamie w 2006 roku. 


No comments:

Post a Comment